Today : سه شنبه 7 بهمن 1399 , 1/26/2021 Select Language :   English   فارسی
Untitled [2] 
   


arm
   

  

  
تولیدات 
  تولیدات 

tolid

    

شرکت ریزان فلز طوس در حال حاضر دارای گواهينامه های سيستم مديريت کيفيت بر مبنای استانداردهای ISO/TS 16949:2002 بوده و نيز بر اساس الزامات سيستم مدیریت کيفيت مگاموتور، حائز رتبه B می باشد.
از مهمترین محصولات این شرکت می توان به مجموعه دیفرانسیل پراید ، مجموعه دیفرانسیل روآ ، چرخ دنده هرزگرد و مخروطی پراید و روآ و انواع دنده برنجی نام برد .    ادامه ...

  
کارخانه 
  کارخانه 
nama     

شرکت ریزان فلز طوس با توسعه کارخانجات ، آزمایشگاه ها و اماکن اداری خود و تجهیز آن ها به مدرترين دستگاه هاي موجود توانسته است همگام با توسعه کمي ، در جهت توسعه کيفي نيز قدم هاي موثري بردارد. 
کارخانه ریزان فلز طوس در زمینی به مساحت 7000 مترمربع احداث شده و زیربناهای ساختمانی آن بتدیج افزایش یافته به طوریکه در حال حاضر زیربنای آن به مساحت 5000 مترمربع می باشد .  ادامه  

  
مشتریان ما 
  مشتریان ما 

 

arms     

با توجه به کیفیت بالای تولیدات شرکت ریزان فلز طوس محصولات این شرکت مورد توجه سازندگان مطرح خودرو در ایران قرار گرفته بطوریکه تمامی تولیدات ما مورد استفاده آن ها قرار می گیرد .
از جمله مشتریان عمده محصولات شرکت می توان به شرکت های مهمی همچون مگاموتور ، سایپا ، محورسازان و ایران خودرو اشاره نمود . 
لکن مهمترین خط مشی شرکت ریزان فلز طوس حفظ رضایت کامل مشتریان و ارائه تولیدات با کیفیت می باشد . 

  
پیام  
  پیام  


  
مطالب و مقالات علمی 
  مطالب و مقالات علمی 
نکات علمی
  
Untitled [1] 
   

 

  

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت تولیدی صنعتی ریزان فلز طوس محفوظ است.
طراحی پورتال  طراحی وب سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق